O firmie

Firma Dach Profil powstała w 1997 roku. Jej dyrektorem jest Robert Petryka. Siedziba firmy oraz punkt sprzedaży znajduje się w Jankach pod Warszawą przy ulicy ul. Wspólnej 1.

Firma zajmuje się dystrybucją produktów największych firm z branży budowlanej. Specjalizuje się w sprzedaży materiałów do krycia dachów (blachodachówek Plannja, dachówek cementowych IBF, dachówek ceramicznych RuppCeramika, gontów bitumicznych Isola, pap bitumicznych Bauder), ale oferuje również kompletne systemy orynnowania (Plannja Siba, Marley i Bryza), okna drewniane (Urzędowski), okna do poddaszy (Velux i Fakro), drzwi i bramy (Hörmann), materiały izolacyjne (Ursa) oraz tynki elewacyjne (Terranova). Można także zamówić na wymiar więźbę dachową impregnowaną.

W każdym punkcie sprzedaży, na podstawie projektu dachu handlowcy, dysponujący nowoczesnymi metodami optymalizacji, wykonają ofertę dokładnie dopasowaną do potrzeb i możliwości Klientów. Jeżeli wymagają tego warunki, przedstawiciel firmy dokona obmiaru dachu z natury i przygotuje ofertę, a później jedna z kilku autoryzowanych ekip dekarskich zamontuje dach, dając pisemną gwarancję.

Dach Profil Sp. z o.o.
Janki, ul. Wspólna 1
05-090 Raszyn
www.dachprofil.com.pl
sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie
XIII Wydział Gospodarczy
nr KRS: 0000127263
nr NIP: 951 16 69 200
wysokość kapitału zakładowego: 350 000 zł